Václav Polanský - Iva Frühlingová
Jméno: Václav Polanský
Narozen: 4.9.1977 v Ústí nad Orlicí
Vybavení: V současné době hraje na bicí soupravu Mapex (je firemním hráčem Mapexu), a činely Anatolian. Používá hardware Gíibraltar.
web: www.ivaf.cz
V 6letech začíná s hrou na zobcovou flétnu, v 10 letech pak s trubkou, které se věnuje cca dalších 10 let. S hrou na bicí začíná jako samouk ve 12 letech, od 14 let pak již vystupuje s lokálními formacemi. Po dokončení Obchodní Akademie v Pelhřimově absolvuje v letech 1998-2004 na oddělení bicích nástrojů Pražské konzervatoře u prof. Pavla Razíma.
Během studia spolupracuje z celou řadou skupin se širokým hudebním záběrem (Infinity s Filipem Gondolánem, Private Earthquake s Lukášem Martínkem, Janem Kalouskem, americko-českým triem Supercool atd.). Tato spolupráce trvá až do roku 2005, kdy se - jak sám hrdě prohlašuje - z vlastního rozhodnutí začal věnovat pouze skupině Ivy Fruhlingové.
Paličky:
Používá model 5B hickory s vlastním potiskem.


