Dopisní zásilka:
používáme ji u objednávek do 4 párů. Paličky odesíláme jako doporučený dopis, v zásilce je přiložená složenka pro úhradu. Je to momentálně nejekonomičtější a nejlevnější způsob dopravy, je ale omezen počtem max. 4 páry v zásilce.

Obchodní balík:
slouží pro větší objednávky od pěti a více párů. Je doručen druhý den po odeslání. Pokud vás pošťák nezastihne doma, vloží vám oznámení do schránky a zásilka je uložena na dodací poště. Zde si ji musíte vyzvedmnout do 7 dnů, jinak ji pošta vrací odesílateli. Obchodní balík se dá sledovat v systému sledování zásilek České pošty, je ale nutné znát podací číslo balíku, které vám na požádání zašleme. V budoucnosti plánujeme avizování zásilky a zasílání podacích čísel mailem, aby jste mohli mít přehled, kdy byla zásilka odeslána a kde se nachází.

ČD Kurýr:
je způsob odesílání prostřednictvím železnice. Zásilky je možno poslat do většiny železničních stanic, a funguje to i o víkendech. ČD Kurýr je vhodný v případě větších zásilek, nebo požadavku doručení o víkendu. Před vlobou této možnosti so ověřte na vaší stanici, zda tuto službu nabízí.

Osobní vyzvednutí objednávky:
je možné v sídle naší firmy, pokud například máte kolem cestu (můžete si ji vyhledat na mapce v Kontaktech ) Je ale nutné dát předem vědět, abychom paličky připravili, pokud přijedete tzv "natvrdo" - neboli bez ohlášení, tak podle Murphyho zákonů zcela jistě budu v tu chvíli někde v horoucím pekle ....