Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 px

Podporované prohlížeče.
IE od verze 7, Firefox od verze 2,0, Google Chrome (všechny verze) Safari (všechny verze) Opera od verze 8.0. Stránky by se měly správně zobrazit i ve všech ostatních novějších prohlížečích podporující specifikaci XHTML 1.0 a CSS 2.0 Pro správné zobrazení všech stránek je nutné mít v prohlížeči povolené použití javascriptu. V nižších a starších verzích uvedených prohlížečů se mohou vyskytnout problémy s nekorektním zobrazením stránek, prohlížeč Netscape není a nebude podporován. Pokud používáte zastaralé verze prohlížečů, doporučujeme provést jejich aktualizaci.

Prohlášení o přístupnosti.
Webové stránky e-shopu R – stick, výroba bubenických paliček jsou navrženy tak, aby se správně a stejně zobrazily ve všech dostupných pohlížečích. Jsou vytvořeny s použitím kaskádových stylů (CSS) a XHTML 1.0 s důrazem na čitelnost kódu a pro dynamické části stránek je použit javascript. Stránky jsou navrženy tak, aby jste se snadno dostali na kterékoliv místo tohoto webu .

Kontakt na webmastera:
V případě jakýchkoliv problémů s přístupností, obsahem či funkčností, kontaktujte prosím správce webu na adrese webmaster@rstick.com