Pro komfortní a snadné objednávání požadovaných paliček jsme pro vás zprovoznili internetový obchod. Najdete v něm všechny informace o nabízených paličkách, ceny, dostupnost zboží a spoustu dalších informací pro pohodlné a snadné nakupování. Pokud si v něm vytvoříte účet, můžete vidět své předchozí objednávky a pohodlně nám odesílat všechny své požadavky. V jeho kategoriích se budete snadno orientovat a můžete zadávat i velmi atypické požadavky, své vlastní rozměry paliček, nebo si paličky můžete kompletně nakonfigurovat.

Nechcete-li pro objednávku paliček použít náš internetový obchod, můžete ji sjednat klasickou cestou: dopisem, telefonem, mobilem, SMS, mailem nebo formulářem v levém boxu na této stránce. Pokud jste již objednával, údaje o předchozí objednávce spolu s adresou máme v databázi, takže stačí jen zadat, že chcete to co minule. Díky tom si nemusíte pamatovat žádné kódy objednávek, zakázek ani paliček.

Respektujeme vaše soukromí, a pokud si nepřejete, aby údaje o vás v našich databázích byly vedeny, nemusíte je zadávat, nebo můžete zadat jen svůj nick, či smyšlené údaje. Pro nás je důležité jenom to, kam vám máme oznámit zhotovení nebo odeslání zásilky a adresa nebo kontakt, na kterou máme zásilku odeslat. Zásilku lze například poslat poste restante - na určitou poštu, kde si ji po sdělení hesla vyzvednete.