Je běžné, že si časem oblíbíte určitý typ paliček, ale požadujete rozměry, ve kterých se tento typ běžně nedělá. Obvykle takovou paličku neseženete - ale u nás to neplatí. Můžeme vám totiž udělat jakýkoliv typ v rozměrech, které vám vyhovují. Paličky "šité na míru" vám umožní objevit svůj vlastní unikátní a osobitý styl hry.

Nejjednodušší je možnost, že si v našem internetovém obchodu k vámi zvolenému typu z naší nabídky zadáte své rozměry - délku, nebo průměr, či oboje. Pokud máte svou vlastní představu, jak by palička měla vypadat, můžete nám zaslat plánek, nebo nákres toho, co požadujete. A jestli už delší dobu hrajete se svým oblíbeným modelem a nemůžete ho sehnat - ani to pro nás není problém. Můžete zaslat vzorek - a to i v naprosto dezolátním stavu. Ten dokážeme přesně okopírovat, případně zrenovovat a opět si k němu můžete zadat své rozměry.

Další možnost je ta, že si veškeré požadované parametry paličky nakonfigurujete v našem internetovém obchodu v sekci Konfigurátor paliček. Parametry, které můžete zadávat vidíte na připojeném obrázku. A podstatné pro vás je to, že pokud si s něčím nejste jistý - tak to prostě nezadáte a necháte to na nás. Není potřeba abyste věděli všechno - od toho tady jsme my, abychom vše potřebné odvodili a udělali vám přesně to, co chcete.

dimenze.jpg

Naše technické možnosti jsou tyto:

  • modifikace, nebo výroba typu podle zadaných rozměrů
  • vyroba podle plánku, prospektu, nákresu, návrhu
  • výroba podle zaslaného vzorku, nebo i jeho torza
  • jakékoliv tvarové, délkové a tloušťkové modifikacce základních typů
  • délka paličky do 450 mm, průměr od 6 do 22 mm se stoupáním 0.1 mm a s přesností na 1/10 mm
  • další nespecifikované požadavky na tvar, povrch a funkci paličky.

Výrobu vašeho typu nebo úpravy můžeme kdykoliv zopakovat. Veškeré vaše požadavky a modely si totiž ukládáme do databází, takže když si paličky objednáte znovu, není pro nás problém vyhledat si, jaká byla předchozí objednávka a vyrobit naprosto stejný typ.